Yazı Ev Dekorunuza Taşıyın

yazın ortasında aldığınız duygu gibisi olmadığını bilir! İster barbeküde ister sahilde, yaz havasını kucaklama zamanı. Rengin insan davranışları ve ruh halleri üzerinde bilinen bir etkisi vardır, bu nedenle alanınıza hangi ton ve tonları dahil ettiğinizi dikkate almak önemlidir. Bu yaz hissini evinizin dekoruna dahil etmenin yollarını arıyorsanız, başka yere bakmayın!

Renk Patlamaları

Parlak, mutlu renklerden daha fazla yaz mevsimi yoktur. İster pastel tonları tercih edin, ister neona yönelin, renk alanınızı aydınlatmanın en kolay yoludur.

Boyamak

Sarı vurgulu duvarlı oturma odası

Vurgulu bir duvar eklemek veya tüm odaya sıçramak, alanınızı yenilemenin anında bir yoludur. Renkli boya renkleri aşırı ve yüksek etkili olabilir, ancak sessiz, pastel tonlar bile boyadığınız odaya bir pop katacaktır. Bir alana sıcak, güneşli bir renk tonu eklemek için alanınıza hafif pişmiş toprak veya sarı eklemeyi düşünün.

Döşeme seçimlerimizle eşleştirilmiş çeşitli sahnelerde farklı boya renklerini test etmek için TORLYS Room Visualizer’ı deneyin.

Dekor

yastıklar: Boya ile renk katmaya hazır değilseniz, yaz için mevsimsel dekor, mekanınızdaki hissi değiştirmenin en kolay yoludur. Daha parlak tonlarda yastıklar atın, yazlık hissetmek için nötr bir kanepeyi anında değiştirin. Artı, dışarıdan bir miktar getirmek için çiçekler gibi desenli yastıklar kullanabilirsiniz.

Bitki desenli ve turuncu yastıklı kanepe

Fotoğraf: DESIGNECOLOGIST, Unsplash’ta

Sanat: Bir duvar rengini değiştirmek yerine, ne olduğunu değiştirmeyi düşünebilirsiniz. üzerinde bunun yerine duvarlarınız. Parlak, güneşli renkleri kullanan ya da bir kumsal ya da havuz sahnesini tasvir eden sanatı birleştirmek, size tam olarak hangi mevsimde olduğumuzu hatırlatacaktır!

Hafif Zeminler:

Belki de daha parlak, mutlu bir duygu katmak için alanınızda daha kalıcı bir değişiklik yapmak istiyorsunuz. Aydınlık zeminler, odaları daha büyük ve daha parlak hissettirmek için açar ve bir eve çağdaş, sanatsal bir tarz kazandırır. Açık renkli zeminlerin nasıl şekillendirileceğine dair daha fazla ipucu arıyorsanız, önceki blogumuza buradan göz atın.

zemin kaplama kategorilerimizde pek çok hafif zemin kaplama seçeneğine sahiptir. TORLYS zemin kaplamalarını “Açık” renklere göre sıralamak için Ürün Filtremizi kullanın. Ayrıca, aşağıda sizin için birkaç seçeneğin altını çizdik.

EverestXP parke

TORLYS EverestXP daha iyi performans, daha akıllı tasarım sunar ve geleneksel sert ağaçtan daha sürdürülebilirdir. Bu %100 doğal, eko-mühendislik serisi, sonsuz tasarım olanakları yaratmak için daha geniş, daha uzun ve daha temiz dereceli plakalarda birden fazla türde mevcuttur.

Toro Meşe TORLYS Everest XP Designer Plus ile Mutfak

TORLYS Everest XP Designer Plus, Toro Meşe

EverestXP Hafif Döşeme Seçenekleri:

laminat

Hayatın sana sunduklarıyla ilgili daha az endişelen. TORLYS Smart Floors Laminat’ın son derece dayanıklı malzemesi, sert ağaçtan neredeyse ayırt edilemezken aktif bir eve dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Laminat Hafif Parke Seçenekleri:

Vinil:

Modern eviniz için mükemmel lüks vinil döşeme. Özenle hazırlanmış lüks vinil zeminlerimiz su geçirmez, sıcak, sessiz ve bakımı kolaydır.

Vinil Hafif Döşeme Seçenekleri:

  • Waverley’de TORLYS EverWood Elite
  • Carrara’da TORLYS RigidTile Firma Tasarımcısı
  • Dakota’da TORLYS RigidWood Firma Prömiyeri

Web sitemizdeki tüm TORLYS zemin kaplama seçeneklerini keşfedin. En sevdiğiniz TORLYS zeminlerine karar verdikten sonra, zeminleri yakından görmek için web sitemizden numune sipariş edin ve tadilatınıza başlamak için yerel TORLYS bayinizi ziyaret edin!

Bu değişiklikleri göz önünde bulundurarak, yılın bu zamanında aldığınız duygunun bir mevsimle sınırlı olması gerekmez – evinizin dekoruna dahil ederseniz yaz tüm yıl boyunca sürebilir!


Başlık:

Yayın Görüntülemeleri: 536

Hakkında admin