Sertağaç Sınıfları 101: 4 Doğal Meşe Sınıfının Açıklanması – pespar.com

Son güncelleme 26 Aralık 2022, 19:00

Ahşap döşeme işinde, her üreticinin aradığı hedef, Select döşemelerini yapacak kadar temiz kerestedir. Ne yazık ki, ağacın sadece yaklaşık %60’ı yüksek dereceli malzeme haline gelecektir. Üretici geri kalanıyla ne yapıyor? Bunları kullanan ürünler geliştirmek için birkaç büyük üreticiyle çok yakın çalışıyoruz. ahşap kalitelerive onları pazara (ve depolarının dışına!) hızla taşıyın.

Sert ağaç kereste kalitelerinin, bitmemiş parke döşeme kalitelerinden oldukça farklı olduğunu unutmayın.ve bitmemiş parke döşeme kalitelerinin çok az ortak noktası vardır tarafından belirlenen hazır cilalı parke döşeme sınıfları ile Ulusal Ahşap Döşeme Derneği, NWFA. Kafası karışmış? Evet ben de. Ve bu blogun nedeni de bu. Şu anda sattığımız her hazır cilalı masif parke döşeme kutusu için beklentileri belirliyoruz.

Sertağaç Sınıfları Sığır Eti Gibi Kokuyor mu?

Diğer bloglarımın çoğunu okuduysanız (veya resimlerimi gördüyseniz), yemeği sevdiğimi ve birçok yemek benzetmesi yaptığımı bilirsiniz. Parke döşeme, sığır eti işine çok benzer. Herkes biftek ister ama ineğin geri kalanını ne yaparsın? Olgun bir sığır, yaklaşık 80 lbs biftek verir. Şimdi 250 lbs başka kesintiniz var. Kıyma, rosto, güveç sığır eti vb. sığır etinin çoğunluğunu temsil eder ve satılması gerekir! Bütün ineği satın alan kasabın, kıymadakiyle aynı pirzola maliyetine sahip olduğu söylenebilse de, sığır eti işindeki geleceği, her bir sığır etini en yüksek ve en iyi şekilde satabilmesine bağlıdır. teslim olmak. Parke ile aynı şekilde.

Sertağaç Sınıfları 101: Masif Meşe Doğal Sertağacın 4 Sınıfı İncelendi


Bu sınıflandırma video açıklaması, bu doğal meşe zeminler için aşağıdaki resimlerden daha iyi bir renk temsiline sahiptir. Belki de ürün fotoğrafçılığı için cep telefonlarını kullanmak iyi bir fikir değildir?

Yukarıda gösterilen Gerçekten Ucuz Masif Parke Zeminler videomuzu izlediyseniz, 4 farklı parke kalitemizin hepsinin nasıl aynı ağaçtan geldiğini anlarsınız. İzlemediyseniz, izlemelisiniz. Sadece ahşabın nasıl sınıflandırıldığına dair harika bir görsel olmakla kalmıyor, aynı zamanda pespar.com’daki en yakışıklı erkeği de gösteriyor. Sadece söylüyorum!

Ancak, mücadele eden bu ozanın sözlerini tercih ederseniz, en büyük ortağımız tarafından kullanılan derecelendirme sürecini tasvir etmeye çalışacağım.

Kırmızı Etiket Sertağaç Derecelendirme

İlk olarak, gelen kerestenin tamamı bitirme uygulanmadan önce iki kez derecelendirilir. Birinci sınıfta Red Label parkemiz çıkartılır. Derecelendirme yapanların bildiği herhangi bir şey, 1 Numaralı bir Ortak veya Seçilmiş notu yapmaz ve bu noktada satırdan çekilir ve demetlere konur. Kaldırılmasının nedenleri arasında diri odun veya mineral çizgi, solucan delikleri, 3/8 inç’i aşan düğümler veya belki sadece kısa bir tahta gibi renk varyasyonları olabilir. Bu doğal kusurlardan herhangi biri, bu panoların Select zemine dahil edilmesini engelleyecektir, bu yüzden giderler!

Kırmızı Etiket Hazır Bitmiş Katı Ürün Resmi

Daha kısa tahtalara, daha fazla renk çeşitliliğine ve solucan delikleri ve mineral çizgiler gibi doğanın dokunuşuna dikkat edin. Kırmızı etiket, sert ağaç sınıfında daha fazla rengi seven müşteriler içindir.

Kırmızı Etiket, müşterilerimize piyasadaki diğer katı hazır ürünlerden daha düşük bir fiyat noktası sunmanın yanı sıra %95 gibi yüksek bir verim sunar. Neden? Niye? Çünkü Kırmızı Etikette çok az sayıda kullanılmayan pano vardır. Çok düşük bir fiyat sunsa da, doğal kusurlar zemini birçok uygulamada popüler olan benzersiz bir görünüme kavuşturacaktır. Bitirme sürecinde kusurlu birkaç tekil pano dışında kırmızı etiketin hiçbiri itlaf edilmemelidir.

Rustik Görünüm Bir Seçimdir

Düğümler, şortlar ve muhtemelen solucan delikleri olan rustik görünümlü bir zemin istemiyorsanız, Kırmızı Etiketimizi satın almayın. Bu böyle ve %10-20’yi atmak, zeminin toplam maliyeti dışında hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Kırmızı Etiket şortların büyük bir bölümünü içerecek olsa da, bitmiş ürünün bir mozaik gibi olduğunu unutmayın. Tahtayı kutusundan çıkarırken bu kadar çok şort sizi korkutabilir, ancak tahta takıldığında daha kısa tahtalar bir araya gelerek büyük bir kontrast ve karaktere sahip bir zemin oluşturarak benzersiz bir zemin sunar. inanılmaz fiyat!

İstisna, Metro Brown’ımız gibi daha koyu lekeli zeminler olacaktır. Bir zemini boyarken, daha açık tahtalar daha koyu olanlara yetiştiği için kontrastın çoğu ortadan kalkar. Bazı insanlar bu nedenle daha koyu renkleri severken, diğerleri Doğal Meşe veya Silah Dipçiğinin gelişigüzelliğini tercih eder. Sen seç!

Son olarak, Kırmızı Etikette her genişlikten yalnızca 4 renk sunduğumuz için, büyük kamyon yükü siparişleri için bile neredeyse her zaman envanterimiz olacaktır. Ayrıca 15.000 fit kare veya daha büyük siparişlerde yarı özel boyalar da sunabiliriz. İkinci sınıflandırma, en yeni ürünümüz olan Chateau Oak’ı verecektir.

Chateau Oak Sertağaç Derecelendirme

Yıllar önce 2 çeşit ahşap Select ve Cabin vardı. Seçim için yeterince iyi olmayan herhangi bir tahta otomatik olarak Kabin’e girdi. O zamanlar popüler kaplama Doğal zeminler olduğu için, içinde renkli olan herhangi bir tahta Kabin’e düştü.

Son 15 yılda Saddle ve Coffee Bean gibi daha koyu renkler çok popüler hale geldi ve genellikle pazarın %75’ini veya daha fazlasını temsil ediyor. Üreticiler, daha önce hafif renk değişikliği nedeniyle Kabine giren, ancak lekelendiğinde Select panosuna dönüşen panoyu kullanmalarına izin verdiği için buna bayıldılar. Bu süre zarfında, Cabin solid ürününün genel verimi yaklaşık %5’e düşerken, başka yerlerde kullanılan uzun renkli levhalar nedeniyle daha düşük dereceli bir ürün haline geldi.

Garanti, Düşük Parlaklık ve Uzun Levhalar… Aman Tanrım!

şato meşe hazır bitmiş katı ürün resmi

Chateau Meşe 1. Kalite Kattır. Uzun tahta uzunluğuna, daha az renk değişimine ve mineral çıkıntıları veya solucan delikleri olmadığına dikkat edin. Bu, daha fazla tutarlılığa ihtiyaç duyan biri için derecelendirilir.

Şimdi, günümüz pazarında, tüketicinin daha dengeli bir renk yelpazesi seçtiğini görüyoruz, bu da Select’te kabul edilebilir olandan biraz daha fazla renk içeren, ancak Kabin spesifikasyonlarının yakınından bile geçmeyen aşırı uzun, mükemmel panolarla sonuçlanıyor. Bununla ne yapmalı? Tedarikçimiz yardım istemek için bize geldi ve birlikte Chateau Oak’ı bulduk. Chateau 4 renkte mevcuttur.

  • Beyaz Meşe Naturel
  • Kızıl Meşe Naturel
  • metro kahverengi
  • Dipçik

Chateau, Select’in yarı fiyatına son derece düşük bir %10 parlaklık, kabul edilebilir renk çeşitliliği, uzun tahtalar ve hiçbir doğal veya üretim kusuru sunmaz. Oh, ve garantiyi sevenleriniz için 30 yıllık bir garanti. Ve Red Label gibi, Chateau da her zaman büyük miktarlarda mevcuttur ve büyük siparişler için yarı özel olarak bitirilebilir.

Şu anda, neden bu kadar çok tuhaf derecemiz olduğunu merak ediyorsunuz. Hiç duymadığınız dereceler. Nedenmiş? Bazen ben de aynı şeyi merak ediyorum! Standart olmayan kaliteleri satmak, yalnızca her kutunun içeriğini her potansiyel müşteriye dürüst bir resim sunacak şekilde temsil etmesi gereken satış görevlilerimiz için değil, aynı zamanda pazarlama ve depo çalışanlarımız için de çok iştir. Yaptığımız işte en iyi olmak çok iş! Elbette, 2 veya 3 sınıfı bir araya getirebilir ve hayatımızı kolaylaştırabiliriz. Ancak, iş ortağımızın envanterini hızlı ve verimli bir şekilde taşımak için elimizden gelenin en iyisini yaparken müşterilerimize bugün pazardaki mutlak en yüksek değerleri sunmayı tercih ederiz.

Kabin Sınıfı Sertağaç

Bir sonraki derecemiz Kabin sınıfıdır. Kabin sınıfı, bitirme işlemi tamamlandıktan sonra çıkarılır ve Select ürünlerimizin sınıflandırma standartlarına uymayan herhangi bir levhadan oluşur. Bu tanım biraz belirsiz olsa da ilk 2 ürünün nasıl seçildiğini hatırlamanız önemlidir.

Kırmızı Etiketin erkenden kaldırılması nedeniyle, Kabinimiz muhtemelen piyasadaki en temiz alt dereceli zemin kaplamasını temsil edecektir. Select’ten daha kısa bir ortalama tahta uzunluğu görmeyi bekleyin. Kabin katımız, ufalanma, çentikler, kısmen kırık dil ve bitiş atlamaları gibi hafif üretim kusurları gösterecektir. Bu üretim kusurları nadir bir olay olacaktır. Kabinimiz ve ondan neler bekleyebileceğiniz hakkında her şeyi bilmenizi istiyoruz. Kabin Sınıfı Hickory Sertağaç, müşterilerin satın aldığı çok popüler bir zemindir.

kırmızı meşe doğal kabin sınıfı katı ürün resmi

Önceden cilalanmış kırmızı meşe doğal masif kabin kalitemiz bu resimde çok temiz bir görünüme sahiptir. Bazı renk varyasyonlarıyla karıştırılmış birkaç kısa panoya dikkat edin. Kabin, en popüler parke zemin seçeneklerimizden biridir.

Kabin Sınıfı Solucan Delikleri?

%5 Atık Kuralı

Kabin derecesinin, daha önceki aşamada gözden kaçırılması nedeniyle Kırmızı Etiketteki doğal kusurlardan herhangi birini içermesine de izin verilir, bu yaygın bir durum değildir. %5 atık payı, kullanılabilir bir zemin üretecektir. Sadece evinizin ortak alanına parke yapıyorsanız atık için %10 alabilirsiniz ama dolaplı yatak odalarını da dahil ederseniz %5 yeterli. Oturma odanızda kullanmak istemeyeceğiniz bir tahtanın yatak odasına çok yakışacağını unutmayın. Ya da bir çocuk dolabı bile. Taşınma gününden sonra o kat bir daha görülmeyecek gibi değil!

Kabinimiz bitim işlemi tamamlandıktan sonra çekildiği için, tam bir renk, tür ve genişlik yelpazesine sahibiz. Ne yazık ki bu, bazen ürünlerimizin tükeneceği anlamına da geliyor. Ne yazık ki -Y ile biten günlerde kabin parkemiz bitiyor. İstediğiniz bir Kabin sınıfı zemin görürseniz, onu satın alsanız iyi olur. Gittiğinde, bir daha mevcut olmayacak. Kabin, Select envanteri tükendiğinde gerçekleşir ve programa göre başka bir üretim çalışması devam eder.

Red Label ve Chateau’nun güncel listelerde sadece Meşe türleri olduğunu fark ettiniz mi? Sadece 2 ¼ ve 3 ¼” genişliklerde geldiğini görüyor musunuz? Bunun nedeni, diğer genişlikleri ve türleri ayırmayı doğrulamak için yeterli stok olmamasıdır. Belki birgün!

(1.) Birinci Kalite Sertağaç Derecelendirmesi

Şimdi, birincil nervürle kaldığımızı göreceksiniz, er, Seçilmiş sert ağaç. Kızıl Meşe, Beyaz Meşe, Sert Akçaağaç ve Hickory parke zeminleri çok sayıda renk ve genişlikte yüksek dereceli bir ürün olarak sunabiliriz, hepsi de diğer kalitelerimizin hepsine rağmen değil, bunun sayesinde harika bir fiyata . Kasap kıyması için harika bir pazar bulduğunda biftek fiyatları düşecektir. Birinci kalite Country, Appalachian, Antique ve Oak Plank tekliflerimizle bunu başardık. Üreticimizin güçlü yönlerinden, stratejik lojistiğinden ve düşük genel giderlerden yararlanarak, garantili bir zeminde herkesten daha fazla değer sunabiliriz.

(1.) Birinci Kalite Seçilmiş Sınıf Hazır Cilalı Meşe Doğal masif parke ürün resmi

Appalachian serimizden 1. Kalite Masif Kırmızı Meşe Naturel. Uzun ortalama uzunluğa, daha az renk değişimine ve baştan sona tutarlı görünüme dikkat edin.

Elbette, bazı müşteriler tam hizmet deneyimini tercih eder. Yerel bir tedarikçiyi işe almanın getirdiği kurulum, tahminler ve uzmanlıkla tamamlayın. Tam hizmet deneyimine ihtiyaç duyan müşterilerimizi yerel, bağımsız döşeme uzmanlarını ziyaret etmeye teşvik ediyoruz. Ne de olsa, 35 yılı aşkın bir süredir yaptığımız şey buydu. Herkes çevrimiçi olarak parke döşeme satabilir. Bazen bazı müşterilerin ihtiyaç duyduğu gönül rahatlığını sağlamak için yerel bir profesyonelin deneyimi gerekir. Lütfen yerel bağımsız mağazanıza işinizi kazanması için bir şans verin. Daha fazla indirimli döşeme arıyorsanız, ürünler sayfamıza göz atın.

Hakkında admin