Parke Zemin Satın Almak İçin En İyi Yer Olmamızın 5 Nedeni – pespar.com

Son güncelleme 15 Ağustos 2022, 19:40

Parke zemin satın almak için en iyi yeri aramak, sadece herhangi bir eski hafta içi Google araması için uzun bir iştir. Ancak, parke zeminler söz konusu olduğunda, en kaliteli zeminler için en iyi fiyatı istersiniz. Ve seni kim suçlayabilir? Bizden parke döşeme satın aldığınızda, inanılmaz düşük fiyatlarla harika döşemeler elde edersiniz. Parke zemin satın almak için popüler bir yer olmamızın nedenlerinden biri de budur. İşte pespar.com’un parke zemin satın almak için en iyi yer olmasının 5 nedeni:

1. Parke Zeminleri Biliyoruz

parke-zemin örnekleriParke zeminlerin nasıl çalıştığını ve onlara bakmanın en iyi yolunu öğrenmek ve anlamak için çok zaman harcadık. Ne satın aldığınızı daha iyi anlamak için Hardwood 101 sayfamızı kullanın. Ürün sayfalarımıza saçma sapan sözler söylemediğimizi kanıtlamak için parke tanımları ve sınıflandırmaları konusunda size yardımcı olmak için parke 101 sayfasını hazırladık! Ek olarak, Sertağaç 101 bölümümüzdeki veya blog gönderimizdeki her şeyi okuduktan sonra hala sorularınız varsa, bunları yanıtlamaktan mutluluk duyarız! Bizi arayın, bize bir e-posta gönderin veya akıllıca yerleştirilmiş bir duman sinyali gönderin. Sizden haber almak isteriz!

Döşemenin iyi, kötü ve çirkin yönlerini açıklayan özel blog yazılarımız var. Bir sonraki ev geliştirme projenizin kafa karıştırıcı olmasını istemiyoruz. İşte en popüler blog gönderilerimizin küçük bir listesi:

2. Harika Bir Döşeme Seçimimiz Var

İster masif parke zeminler, ister mühendislik ürünü parke veya aradığınız lüks vinil olsun, aradığınız her şey var. Şu anda taşıyoruz:

Ancak seçim, bizim için sahip olduğumuz tek şey değil. Sunduğumuz fiyatlar rakiplerimize kıyasla rakipsizdir.

Sertağaçlarımızın %80’i ABD’de üretilmektedir. Tüm sert ağaçlarımızın düşük VOC derecesi böylece kurulumdan sonra atık gaz kimyasalları evinizin etrafında dönmeyecektir. LVP’mizde kalın aşınma katmanları ve hatta daha kalın sert ağaç kalaslar sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitesi genellikle büyük mağazalardan daha iyidir. Fiyatlarımız da büyük mağazalardan daha iyi. Daha iyi ürünleri daha ucuza nasıl sunarız? Değerden yararlanarak işimizi nasıl yürüttüğümüz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tasarlanmış parke döşeme satın almak için en iyi yerlerden biriyiz çünkü size öyle olduğunu söylerken geri durmuyoruz. Örneğin, aşağıdaki videoda tasarlanmış bir ürüne bakıyorsanız, ucuz parke döşeme almanızı önermiyoruz.

3. Alanınız İçin Mükemmel Zemini Bulmanıza Yardımcı Olmak İstiyoruz

satış temsilcisi müşterilerle konuşuyorMüşterilerin showroomlarımıza gelmesini istememizin ana nedeni, sahip olduğumuz farklı döşeme seçenekleri hakkında konuşabilmeyi istememiz ve alanınız için doğru parke döşemeleri bulmanıza yardımcı olmayı istememizdir. Daha geniş bir tahtaya mı ihtiyacınız var? Burası huzureviniz için mi yoksa ikizlerle bir aile mi kurdunuz? Bu sorular, ihtiyacınız olan zemin tipini anlamamıza yardımcı olacaktır. Evcil hayvanı olan küçük çocuklarınız veya küçük çocuklarınız varsa, suya daha dayanıklı tasarlanmış bir sert ağaçla gitmek en iyisi olabilir.

Duvarlarınıza sürdüğünüz boya daha koyuysa, daha açık bir zemin, odanın daha büyük görünmesine ve rengin öne çıkmasına yardımcı olacaktır. Ve tam tersi. Alanınız daha küçükse, daha hafif bir zemin sizin için en iyi seçenektir. Pinterest fikirlerine dayanarak ne istediğiniz konusunda iyi bir fikriniz olduğunu varsayacağız (Pinterest tarifleri çoğu gece ailemi besliyor), ancak tekrar kontrol edip sorularınızı bizzat yanıtlamak istiyoruz!

4. Rakiplerimizden Daha İyi Fiyatlar

Daha önce bahsedilmişti ama tekrar edelim. Really Cheap Floors, parke zemin satın almak için en iyi yerdir çünkü rakiplerimizden daha yüksek kaliteli ürünlerde daha düşük fiyatlar sunuyoruz. Onları sadece fiyatlarımızla yenmiyoruz. Üstelik değeri yendik. Ne anlama geliyor?

Lowes, Home Depot veya Lumber Liquidators web sitelerinde veya mağazalarında ucuz bir zemin listelediğinde, akıllarında tek bir hedef vardır. Sizi o düşük fiyat noktasından daha iyi veya daha pahalı bir zemine yükseltmeyi umuyorlar. Yapabileceğiniz en ucuz parke zemin, 3/8 inç kalınlığında bir zemindir. Dayanıklılık nedeniyle 1/2″ kalınlığında bir zemin öneriyoruz. 1/2 inç kalınlığındaki levhalarımızın birçoğu ABD’de üretilmiştir, üzerlerinde alüminyum oksit kaplamalar vardır ve tanınmış bir şirket tarafından desteklenebilen garantiler vardır. Bu kombinasyonu genellikle 3/8″ zeminde bulamazsınız. Bunu yaparsanız, Çin sertağaç ve vinil fiyatlarını hâlâ geçebileceğimizi göreceksiniz.

Bunun bir nedeni, parke zeminlerimizin çoğunun Amerika Birleşik Devletleri’nde yerel olarak üretilmesidir, bu nedenle nakliye masraflarını kısıyor ve zeminleri sizin için daha ucuz hale getiriyoruz. Benzer şekilde üretilmiş, frezelenmiş ve bitmiş bir zemini bizden daha iyi bir fiyata bulursanız, lütfen bize ulaşın sayfamızdan bize gönderin. Bulabilirseniz özel bir muamele alacaksınız.

5. Üç Harika Konum

Üç konumumuz var: biri Murphy, NC’de, biri Dalton, GA’da ve diğeri Orlando, FL’de. Tüm konumlarda çevrimiçi envanterimizden öğeler bulunacak ve aradığınız katları bulmanıza yardımcı olmak ve olabilecek tüm sorularınızı yanıtlamak için hazır ve bekleyen güler yüzlü personelimiz olacaktır. Tüm konumların ayrı çalışma saatleri vardır, bu nedenle bunlardan birini ziyaret etmeye karar verdiğinizde bunu aklınızda bulundurun. Pazartesiden Cumaya kadar açık olacaklar ve her ay, ayda bir, üç lokasyonumuz cumartesi günleri depo satışı için açık olacak.

Harika lokasyonlarımızdan birine uğramadan önce ne tür zeminler aradığınıza dair bir fikir edinmek için parke zeminlerimize bir göz atın!

Hakkında admin