Masif meşe tahtası

Masif meşe tahtası – birçok avantaja sahip doğal döşeme.

Değerli ahşaptan yapılmış bir zemin her zaman sıcak, dokunuştan hoş, iç mekanda rahat bir atmosfer yaratıyor.

Masif bir meşe tahtası, her zaman takdir edilen, iç mekanlar için sonsuz bir klasiktir. Bu, sağlam bir tahta ise, doğal meşe evinizi çevre dostu yapacaktır: doğal ahşapla dekore edilmiş bir odada, doğal uçucu olması nedeniyle hava iyileşir.

Meşe masif döşeme tahtası – her türlü iç mekan için geniş renk paleti

Meşe tahtası, odanın tasarımından bağımsız olarak popüler bir tercih haline geliyor – hem klasik iç mekanda hem de yüksek teknolojili veya modern tarzda mükemmel bir uyum sağlayacak . Meşe masifinin doğal tonu altın kahverengidir , donuk, renkli masif tahta, açık kremden çikolatanın, siyah tonuna kadar çok çeşitli tonlarda olabilir  .

Sıra dışı etnik iç mekanlar için

Wenge Oak, egzotik wenge ahşabına benzer şekilde koyu renkli, neredeyse siyah renkli bir dizidir. Bu tür döşemeler, maske ve egzotik aksesuarlarla süslenmiş, aydınlık ve sıra dışı etnik iç mekanlara mükemmel bir şekilde uyuyor.

Akdeniz tarzı iç mekanlar için

Masif tahta Oak Mocha – meşe tahtadan zengin bir kahve rengi, neredeyse her iç mekan için mükemmel bir seçim … Masif meşe Mokko, Akdeniz tarzı iç mekanlara ve koyu ahşapla doldurulmuş kontrast dağ evi tarzındaki iç mekanlara çok iyi uyum sağlar.

Klasik iç mekanlar için

Hafif, krem ​​rengi, renkli Oak Oakl masif ve Masé Beleny masif İskandinav tarzı iç mekanlarda soğuk kuzey tonları ve Provence’ın zarif pastel tonları için mükemmel bir seçimdir. Sakin ve huzurlu bir ortam yaratmak isteyenler için, muhtemelen en iyi çözüm devasa bir tahta olan Doğal Meşe olacaktır. Parkenin doğal tonu, klasik iç mekanların yanı sıra klasik iç mekanlarla da uyumludur.

Bu nedenle, masif bir meşe tahtası, hem geleneksel hem de egzotik iç mekanlar yaratmak için bu döşemeyi kullanmanıza izin veren çok çeşitli renk tonlarına sahiptir.

Masif ahşabın faydaları

Bir döşeme olarak doğal ahşaptan yapılmış masif tahta – şık, modern, çevre dostu. Ek olarak, güzel bir doğal ahşap desen ahenkli bir şekilde neredeyse tüm iç mekanlara sığar.

Stil çeşitliliği ve masif tahta çeşitleri

Zebra ahşap tahta

Zebrano ahşap tahta, kullanımı özel herhangi bir iç parlaklık ve renk kazandıracak orijinal Afrika tarzı bir zemin kaplamasıdır. Masif zebrano ahşap tahta, bir zebranın renkli rengine en çok benzeyen tuhaf deseniyle ayırt edilir. İnanılmaz görünümüne ek olarak, zebrano döşeme güçlü ve dayanıklıdır ve bu da odun talebini açıklar.

 

Katı meşe

Masif meşe tahta, kalite ve stil geleneğine değer veren tüketiciler için en popüler seçimdir. Fırçalanmış meşe Wenge – vurgulu fırçalama ahşap dokusu ile koyu, zengin bir çikolata tonu dizisi; Wenge meşe zengin koyu tonu çeşitli kombinasyonlarda ve kombinasyonlarda “oynar”, vurgu değiştirir, ruh tonları yaratır. Mocha meşe – Masif bir yüzeyin soylu kalın koyu kahve – Mocha meşe tahtası vardır.

 

Yazı Tahtası Akasya Koleksiyonu Natur

İç mekanda zemindeki parlak, muhteşem ahşap desenini takdir edenlerin dikkatleri kesinlikle büyük Acacia Natur panosunu etkileyecektir. Dalgalı çizgiler ve buklelerden oluşan tuhaf bir kombinasyon, altından kahverengiye kadar şaşırtıcı renk taşmaları … Bu ahşabın doğal deseni o kadar güzel ki akasya renklendirmek zorunda değil.

 

 

Birmanya siyah ceviz

Egzotik Birmanya siyah ceviz Akdeniz tarzı oda kontrast için mükemmeldir. Lüks bir asil ton, elbette, İtalyan tarzında dekore edilmiş iç mekanlara iyi bir katkı olacaktır.

 

 

 

Mokachino renkli bambu

Etnik bir iç mekan oluşturmak için genellikle Mokachino’nun bambu renklerini kullanın. Bu ahşaptan yapılan zeminin pürüzsüz yüzeyi, özellikle dış olumsuz faktörlere karşı dayanıklıdır ve bu nedenle bambu levhası, doğrudan güneş ışığına ve yüksek neme karşı bağışıktır.

Her türlü gölgenin büyük bir levhası, yıllarca süren zeminidir – ki dikkat ve özenle özenle – bütünlüğünü ve mükemmel görünümünü korur.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir