Hakkımızda

Firmamız Türkiye nin laminant parke konusunda en ucuz ithal eden ve Türkiye’de en ucuz laminant parke satan ithalatcısıdır. Firmamız ani ve büyük ölçüde bir talebe cevap vermek adına, depolarında Türkiye’nin en büyük stoklarından birini bulundurmaktadır. Distribütörü olduğu marka ile birlikte yaptığı araştırmalar sonucunda, parkenin yapısında ve içeriğinde insan sağlığını tehdit edebilecek hiç bir zararlı madde barındırmadığı kanıtlanmıştır. Bu nedenle parkeler çocuk odaları, kreşler ve anaokulları gibi hassas bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

MİSYONUMUZ
Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden,en yeni ürünleri en kısa zamanda üretip,yurtiçi ve yurtdışı pazarda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak.
VİZYONUMUZ
Güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendi doğrularımız çerçevesinde sektörümüzde aranan bir marka olarak kalmak ve yenilikçi ruhumuzla istikrar içinde büyüyen bir şirket olarak uluslararası pazardaki yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamak.