COREtec Pro Plus XL Gelişmiş HD – pespar.com

Son güncelleme 26 Aralık 2022, 18:43

Bugün Coretec’in Pro Plus, XL ve Enhanced HD başlıklarını bulalım! pespar.com’da sürekli olarak yüksek değer ve istenen özelliklerin bir kombinasyonunu sunan ürünler arıyoruz.

oturma odasında coretec pro plus

COREtec Pro Plus XL Enhanced HD, fiyatı çok rekabetçi tutarken isteyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir! Buradaki COREtec Blogumuzda bir şirket ve üretici olarak COREtec hakkında konuşuyoruz. Bu özelliklerin neden kafa karıştırıcı bir şekilde adlandırıldığını merak etmekten kendimizi alamıyoruz, ancak üreticilerin kendileriyle yaptığımız görüşmelerdeki herhangi bir kafa karışıklığını ortadan kaldıracağız. Araştırmamızın, bir sonraki döşeme satın alımınızda bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacağını umuyoruz.

COREtec Pro Plus XL Gelişmiş HD özellikleri

  • 73” uzunluk
  • 9” genişliğinde
  • 20 mil Aşınma Katmanı
  • Taş Polimer Çekirdek Yapısı
  • mantar destek

COREtec Pro Plus XL Gelişmiş HD 3 vinil plank ürünleri

Birincisi, bu adama XL denmesinin bir nedeni var. Vinil plakalar 73 ”uzunluğundadır. Bu plakalar, piyasadaki en uzun tahtalardan bazılarıdır. Daha uzun, çok popüler bir tasarım özelliğidir ve yalnızca montajcılar için geçerli değildir! Daha uzun tahtalar, gerçek sert ağaca benzer üst düzey bir görünüm sunar. Bu estetik yüksek talep görüyor.

Ve 9 ”da genişler. Çoğu LVP zemini 7” genişliğindedir. Yine, kurulum için daha geniş daha iyidir. Daha geniş ayrıca daha uzun tahta uzunluklarının zemine “zayıf” bir görünüm vermesini de engeller.

Bu zemin ayrıca bir SPC veya Taş Polimer Çekirdeği üzerinde 20 mil aşınma tabakasına sahiptir. Sektördeki en kalın katmanlardan biri olan aşınma tabakası, zemininizin giyilebilirliğini belirleyen üst kısımdaki şeffaf malzemedir. Üstün yapısı sayesinde COREtec, bir konut kurulumunda Ömür Boyu garanti sunabilir ve hatta 15 yıllık Evcil Hayvanlara Dayanıklı ve Su Geçirmez garantiler içerebilir. Ve herhangi bir özenti rakibe burun kıvırmak için, ağır ticari olarak 15 yıl garanti veriyorlar. Başka hiç kimse bunu 3 dolarlık bir fiyat noktasında yapmaz.

Tüm COREtec zeminler gibi, XL HD de vinil tahta zemininize günümüzün müşterilerinin istediği sıcaklığı ve ses yalıtımını sağlayan, çevre dostu ekli bir mantar arkalık içerir.

SPC Vinil Plakalar nedir?

Taş Polimer Çekirdekler hakkında kısa bir söz…. bu çekirdekler günümüzde döşemede kullanılan en sert malzemedir. Son birkaç yıldır pazara hakim olan zeminlere göre daha sağlam ve göçük dirençli olan SPC ürünleri, tüketiciye sadece göçüksüz bir yüzey değil, aynı zamanda bükülme ve eğilmeyi ortadan kaldıracak sağlam bir yapı da sağlayacak bir zemin vaat ediyor. doğrudan güneş ışığında bile.

Şimdi parça de direniş için! Piece de Resistance….isim….Fransızca… (özellikle yaratıcı çalışma ya da yemekle ilgili olarak) en önemli ya da dikkate değer özellik.

Gelişmiş HD nedir?

COREtec Pro Plus XL Enhanced HD’yi bugün piyasadaki diğer zeminlerden ayıran şey, Enhanced HD’dir. Ne yazık ki çoğu zemin, zemindeki görsel nasıl olursa olsun aynı doku ile yapılmıştır, Düz damarlı Akçaağaç zeminler, rustik çam ile aynı hissi sergiler. Nasıl olabilir? Pekala, her tahtaya dokulu bir yüzey kişiselleştirmek gülünç derecede pahalı olurdu…. COREtec değilseniz! Geliştirilmiş HD ürünleriyle yalnızca yüksek tanımlı bir görsel eklemekle kalmıyorlar, aynı zamanda Kayıtlı Kabartma teknolojilerini de ekliyorlar.

Tescilli Kabartma, zemin dokusunun zeminin özelliklerine uymasını sağlar. Bunu aramayı seviyoruz ‘bir düğüm gör, bir düğüm hisset’. Bu düğüm olabilir….özür dilerim, ahşap mizahı….bu büyük bir anlaşma gibi görünmese de, mağazalarımızdan birine uğrayın veya bir numune sipariş edin ve farkı göreceksiniz. Dürüst olmak gerekirse, bu görünümün bir oda için ne anlama geldiğini tam olarak anlamak için zemini büyük bir parça halinde görmeniz gerekir.

COREtec Pro Plus XL Enhanced HD İçin En İyi Fiyat

Kapanışta, böbürlenmek gibi bir niyetim yok… tamam… evet yapıyorum….pespar.com.com bu katta ülkedeki en düşük fiyatı sunuyor. Burada, pespar.com.com’da bu zemin, sizi bir nesil boyunca mutlu edecek özelliklerle dolu bir SPC zemini için düşük bir fiyat ve büyük bir değer sunar.. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

Hakkında admin