2022’de İndirimli Parke Alışverişi İçin 3 Büyük Neden

Son güncelleme 15 Ağustos 2022, 07:15

Bu blogu yazmam istendiğinde “2022’de parke indirimi” konusunu okudum ve gözüm hemen 2022 kısmına takıldı!

“İlginç zamanlarda yaşayasın” diyen eski bir Çin laneti var. Para açısından bu, neslimizin en “ilginç” dönemi olabilir. Maliyetler arttı, bulunabilirlik azaldı, kalite uçup gitti, duyarlılık….peki…. bilirsiniz.

Ama bu daha önce uygulanmıyor muydu? 80’lerde bunların hepsini ve daha fazlasını yaşadık. Her zaman herhangi bir değişikliğin bir fırsat olduğunu hissettim ve bu ekonomi de farklı değil.

İndirimli Döşeme Bizim İçin Bir Gizem Değil

üç kadın bir dizüstü bilgisayarda alışverişpespar.com.com’da esnekiz. Her zaman bir anlaşma arıyoruz, bazen depolarımızın yarısı, hiç ilgilenmediğimiz üreticilerin envanteriyle dolu olabilir. Daha dün, burada ABD’deki büyük bir döşeme tedarikçisinin tüm varlıklarını birlikte çok iş yaptığımız bir şirkete sattığı haberini aldım. Tedarikçi iflas etti ve mahkeme mal satışına başlamaya karar verdi. İflas eden şirketin sahipleri, yatırımcıları ve çalışanları için bundan nefret etsem de, bizi önde gelen şirketlerden biri yapan bu gibi fırsatlardır. tasfiye memurları Amerika Birleşik Devletleri’nde döşeme.

Bunu 2022’de indirimli parke alışverişi yapmak için 3 Nedenimi oluşturmak için yazıyorum.

  • Para biriktir!
  • Daha iyi kalite
  • Anında Kullanılabilirlik
  • Ve bir bonus, Daha fazla tasarruf edin!

Sert Ağaç ile Tasarruf Edin

Tasarruf her zaman bir hedeftir, en azından benim için öyle. Ama ben her zaman böyle olmadım. 2009’da dip piyasadan düştüğünde küçük bir yerel döşeme işimiz vardı.. Tam hizmetti ve durgunluk bizi çok etkiledi. Sahip olduğum her şeyi kaybettim ve baştan başlamak zorunda kaldım. Bu ne büyük bir nimetti! Öncelik listemde gerekli bazı değişiklikleri yapmak için harika bir fırsat olmasının yanı sıra, pespar.com.com’u başlatmamı da sağladı. Artık evlerine daha düşük kaliteli bir parke döşemeye istekli olacak çok sayıda insan olduğunu görmüştüm. Veya yarı fiyatına olduğu için düşünmedikleri bir renk kullanın.

Gerçek bir tasfiye memuru olarak nadiren istediğimiz katları seçeriz. Yaptığımız şey, Amerika Birleşik Devletleri’nde tesisleri olan tüm üreticilerle tedarikçilerimizle çalışmak ve ihtiyaç duydukları her şeyden kurtulmalarına yardımcı olmak. Bakalım bunu açıklamak için daha iyi bir iş çıkarabilecek miyim.

Bir kasap bir inek aldığında, hepsi için aynı fiyatı ödediğini biliyor musunuz? Asal kaburga, rosto, kıyma….hepsi aynı. Ama elbette hepsini aynı fiyata satmıyor. Hayır. Arz ve talebe göre çeşitli kesimler satıyor. Kesinlikle kıymadan para kaybedecek ama aradaki farkı kapatmak için bifteklere güveniyor.

Kereste ve parke döşeme aynı şekilde çalışır. Tedarikçilerimin hepsi kerestelerini ağaç şeklinde satın alıyor, bu yüzden kasap gibi bir karışımları var, sadece farklı.

Kasabın sunduğu farklı kesimlere hepimiz aşinayız ve çoğumuz şu anda antrikot yerine sığır filetosu ızgara yapmayı tercih ediyoruz. O kadar yumuşak veya lezzetli olmayabilirler, ancak yemeğin sonunda karnımız aynı derecede dolu!

Kerestenin değerini ve pazarlanabilirliğini etkileyen birkaç özellik vardır, ancak biz parke döşeme için kullanılan kriterlere odaklanacağız. En yaygın 2 tanesi genişlik ve kalitedir.

Dereceler ve Genişlikler – İndirimli Parke Özellikleri

Önce bir katın derecesinden ve döşemenin nasıl derecelendirildiğinden bahsedelim. Renk ve karton uzunluğu, derecelendirme işlemi için çok önemlidir. Mevsim kontrolleri, solucan delikleri ve düğümler gibi doğal kusurlar da derecelendirmeyi etkiler.

Yıllar önce, döşemenin büyük çoğunluğu Doğal bir kaplamada satıldı. Bazen Gunstock kadar karanlık bir zemin satardık ama neredeyse hiçbir zaman daha karanlık bir şey satmazdık. Birçok levha, öz odun veya mineral içeriği nedeniyle koyu renkle gelir, bu nedenle bu levhalar Kabin sınıfına düşürülmüştür. Son birkaç yıldır, gerçekten koyu lekeli zeminler popüler olmuştur, bu nedenle üreticiler, daha önce daha düşük kalitede olan tahtaları daha pahalı bir ürüne dönüştürebilmiştir. Doğal kusurlar, bitmiş döşemenin işlevselliğini etkilememelidir, çünkü kullanılabilir olmayan levhalar, derecelendirme işlemi sırasında atılmalıdır. Ancak işlevselliği mükemmellikle karıştırmamayı unutmayın. Sınıfı veya üreticisi ne olursa olsun tüm zeminler, birkaç kullanılamaz levha içerebilir.

Pano uzunluğu bir diğer önemli derecelendirme kriteridir. Daha yüksek zemin sınıfları, daha uzun bir ortalama tahta uzunluğuna sahip olacaktır. Bunun nedeni, derecelendirme sürecinin bir kısmının, dereceyi düşüren özelliklerin kaldırılması veya kesilmesidir. Örneğin, noter tam ortasında küçük bir düğüm bulunan 10 fit uzunluğunda bir tahta görürse, tahtayı 3 parçaya böler. Panolardan ikisi 54 inç uzunluğunda olacak ve daha kısa pano Kabin kutusuna girerken daha yüksek dereceye dahil edilecek. Her iki kalitenin de aynı ağaçtan geldiğini, aynı öğütme işleminden geçtiğini ve tamamen aynı alüminyum oksit kaplama ile tamamlandığını unutmayın. Yine de, genişliğe bağlı olarak, kabin sınıfını 3 doların altında satarken, daha yüksek kalite 8-10 fit kareye satılabilir.

Neden daha fazla bayi Kabin derecesini sunmuyor? Çünkü çok az var. Kabin kalitesi tipik olarak üretimin %3’ünden daha azını oluşturur.

Genişlik ayrıca bir zeminin maliyetine de katkıda bulunur. Daha geniş tahtalar, ince tahtalardan daha değerlidir. Neden? Niye? Çünkü yüksek dereceli geniş bir tahta elde etmek, daha ince bir tahta elde etmekten daha zordur. Değeri düşürmeden bir kusuru kesip bir tahtanın uzunluğunu değiştirebiliriz, ancak bir kutuya farklı genişlikler koymak mümkün değildir!

T2022'de bir dizüstü bilgisayarda alışveriş indirimi parkeBir ağaçtan en yüksek kalitede ahşabı çıkaran üretici en çok parayı kazanır. En büyük tedarikçimiz Somerset Hardwood Flooring, sektördeki en kaliteli zeminlere sahip olmasıyla tanınır. Onlarla ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Yüksek kalitelerinin (onlar için) dezavantajı, sınıflandırdıkları ve kabin sınıfımıza attıkları daha fazla döşeme miktarıdır. Yaşasın bizim ve müşterilerimiz için!

Şimdi, Kabin kalitesini nasıl satabileceğimizi VE daha yüksek kaliteyi nasıl sunabileceğimizi merak ediyorsunuz? Biz yapmıyoruz. Demek istediğim, Kabin sınıfının yanı sıra zeminler de sunuyoruz. Bazen tedarikçilerimiz bir katı durdurur. Ya da bir şeyden çok fazla alın. Veya üretim sürecinde parlaklık seviyesi gibi küçük bir kusur bile var. Bir partinin ana numuneden renk veya parlaklık farkı olduğunda, bunun indirgenerek…..bize gönderildiğine inanabiliyor musunuz? Tüm ortaklarımız, üst düzey katlarda büyük değer sunmamızı sağlayan fazla stoklar, saniyeler ve üretimi durdurulan ürünler gönderir.

Pek çok müşterinin şu anda yaşadığı bir diğer sorun ise bulunabilirlik. Birinci kalite tekliflerimizden bazıları dışında, envanterimizin çoğu, satın alır almaz gönderilmeye hazırdır. Çoğu durumda, parke döşeme paletiniz aynı gün dışarı çıkacaktır! Neden? Biz buna sahibiz. İhtiyacın var. 2022’de indirimli döşemenizi alalım ve tedarik zinciri sorunları hakkında endişelenmeyin!

Bütçenin Altında Kalmak ve Para Tasarrufu

Ve son olarak, bonus turu için tekrar Para Tasarrufu!

Bir ev inşa etmenin veya tadilat yapmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Bütçe yapmak ve bütçeyi korumak bir canavardır. Fiyatların olduğu gibi artması ve pek çok ürünün bulunmaması nedeniyle, bütçe bir dizi kuraldan çok bir dilek listesidir. Şimdi, her zamankinden daha fazla, hepimiz esnek ve sorumlu olmalıyız. Parke ve LVP döşeme satın alımlarınız için pespar.com’ta alışveriş yapmayı düşünün. Satış görevlilerimiz çok uzun süredir bizimle birlikteler ve kutularımızda ne olduğuna çok aşinalar. Ve bunu size nasıl temsil edeceklerini biliyorlar. Depolarımızdan birine arabayla bir günlük mesafede yaşıyorsanız, gelin ve elimizde ne olduğunu görün. Size bir yığın para kazandıralım. Çünkü o paraya başka bir şey için ihtiyacın olma ihtimali var1

Hakkında admin